Дзеркальні панелі - розкішна та ексклюзивна прикраса інтер'єру


Ми звикли бачити дзеркала у ванній кімнаті та передпокої, але в сучасних інтер'єрах їх застосування значно ширше. Також сьогодні актуальні декоративні та функціональні дзеркальні панелі, які особливо добре будуть виглядати в класичних інтер'єрах, надаючи їм більш розкішний і вишуканий вигляд.

Що таке дзеркальна панель?

Це питання виникає у людей, які ніколи раніше не чули про дзеркальні панелі. Але тут немає нічого складного: такий виріб являє собою композицію, що складається з формування дзеркальних частинок, щільно змикаючи їх і створюючи цікаві візерунки. З цієї причини дзеркальні панелі часто називають дзеркальною плиткою. Кожен елемент такої джеркальної стіни відшліфований та ограньований, а також існує величезна різноманітність комбінацій з безліччю візерунків.
Які бувають панелі?

Взагалі панелі можна розділити на дві великі категорії: функціональні та декоративні. Зазвичай велике дзеркальне панелі більш функціональні, оточене дрібними деталями, розташованими в цікавий візерунок. Їх можна використовувати навіть як звичайне дзеркало, наприклад, вибравши для передпокою повнорозмірний варіант. Декоративна панель складається з безлічі дрібних плиток без великого сегмента, тому використовувати таке дзеркало за прямим призначенням ви не зможете – зображення у відображенні буде «обрізано» краями деталей.
В якій кімнаті повісити дзеркальну панель?

Найчастіше такі незвичайні композиції вибирають для спалень, коридорів і віталень. Але прикрасити дзеркальною стіною можна навіть у ванній або будь-якій іншій кімнаті. Для залу, зазвичай, використовують моделі з великим центральним сегментом, що дозволить розглянути себе в повний зріст. У спальні дзеркало розміщують над узголів'ям ліжка або над тумбочками. Такий варіант зробить кімнату візуально більшою і світлішою, особливо при розміщенні на столиках світильників. Популярним варіантом є розміщення дзеркальну плитку в нішах та міжкарнизними ділянками.
Як виготовляються і встановлюються панелі?

На початку виробництва панелей, за необхідними розмірами з точністю до міліметра розробляється викрійка, і визначається розмір кожної деталі. Коли схема буде готова, уздовж неї вирізають деталі з одного полотна. При цьому кожна деталь нумерується, щоб потім змонтувати їх на колишнє місце, а всі фрагменти максимально щільно прилягають один до одного. Деталі обробляються та прикрашаються елегантним огранюванням, а потім фахівці проводять контрольну збірку. Якщо в процесі складання виявляється дефект будь-якої деталі, створюється її заміна


Після успішного проходження контролю якості всі пронумеровані деталі упаковуються та відправляються на збірку. У замовника вдома кожен фрагмент панелі приклеюється на місце, вказане на спеціальній схемі. Монтаж, в залежності від складності панелі, займає від години часу і більше. При цьому на елементи панелі наклеюється спеціальна монтажна стрічка, яку не можна знімати протягом трьох діб, щоб фрагменти панелі не зміщувалися в процесі висихання клею.
Переваги дзеркальних панелей

- Безперечною перевагою є те, дзеркальна панель надає інтер'єру більш розкішний і унікальний вигляд. Саме тому її найчастіше вибирають для вишуканих класичних і неокласичних інтер'єрів;

- Дзеркальна панель є елементом, яким можна декорувати не тільки квартири, але і різні громадські приміщення;

- Дзеркальні панелі монтують не лише на стіни, але і на стелю, і навіть, на підлогу. Наприклад, під час презентації колекції Chanel Haute Couture весна-літо 2017 в Парижі, дзеркальне панно прикрасило підлогу павільйону, де проходив показ.

Недоліки дзеркальних панелей

- Недоліком дзеркальних панелей є їх спосіп прикріплення на клей, тому панель неможливо зняти і поставити в іншому місці. Однак цю проблему можна вирішити - можна скласти дзеркальну панель на землі, а потім повісити на стіну, а при необхідності зняти і перенести в інше місце.

Дзеркальне панно - це розкішний і вишуканий аксесуар, який стане перлиною інтер'єру і буде радувати вас довгі роки. Він ідеально підходить для класичних і неокласичних інтер'єрів, а можливість розробки індивідуального малюнка дозволяє створити ідеальний і унікальний виріб для вашого будинку.

Догляд за дзеркальною панеллю

Особливих вказівок по догляду за панеллю немає. Досить вчасно витирати пил сухою ганчіркою або серветкою. Ми рекомендуємо використовувати серветки з мікрофібри, оскільки вони недорогі, не залишають розводів і ворсинок і чудово підходять не тільки для дзеркал, але й для будь-яких поверхонь. Якщо виріб сильно забруднено, його можна протерти вологою (не мокрою, а вологою) ганчіркою. При цьому ні в якому разі не використовуйте абразивні чистячі засоби, щітки і жорстку сторону мочалки, так як вони пошкодять полотно.